Przegląd Air Playit – do przesyłania strumieniowego wideo iPad 3 / HD w dowolnym miejscu

Moda News Technologia

 

Ponieważ iPad 3 / HD jest już tuż za rogiem, oczywiste jest, że ludzie będą zainteresowani znalezieniem odpowiednich aplikacji na iPada do przetestowania ich na nowym urządzeniu. Kiedy szukałem w Internecie, natknąłem się na nową aplikację o nazwie „Air Playit”, która została opracowana przez Digiarty Software, Inc.

Jako fan oglądania teledysków na moim urządzeniu z systemem iOS przetestowałem prawie wszystkie rodzaje oprogramowania, które szczyci się tym, że pozwala mi przesyłać strumieniowo wideo i audio na moje urządzenie. Postanowiłem więc spróbować” Air Playit ” i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem.

Jak sama nazwa wskazuje, „Air Playit” to oprogramowanie do przesyłania strumieniowego wideo, które pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo wideo wraz z dźwiękiem do urządzeń mobilnych Apple iPad, iPhone, iPod Touch h, a także Google Android OS. Nazwa „Air Playit” została słusznie nadana temu oprogramowaniu, ponieważ działa jako natywny serwer audio-wideo w chmurze użytkownika i jest w stanie przesyłać strumieniowo 320 różnych formatów wideo i audio na urządzenia mobilne za pośrednictwem Wi-Fi i sieci 3G / 4G.

Możesz przesyłać strumieniowo wideo i audio podczas podróży, a także udostępniać pliki rodzinie i przyjaciołom. Bardzo podobała mi się Ta funkcja, ponieważ z przyjemnością podzieliłem się kilkoma filmami, które mi się podobały, z moimi przyjaciółmi i dowiedziałem się, co o tym myślą. Nie zajmuje nawet pamięci urządzenia podczas zapisywania plików, a tym samym masz wrażenie, że pamięć Twojego urządzenia właśnie stała się”nieskończona”.

Inną rzeczą, którą podobało mi się w” Air Playit”, jest to, że jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze.

Nie musisz być geniuszem komputerowym, aby zrozumieć, jak prawidłowo korzystać z tej aplikacji, ponieważ podane instrukcje są dość łatwe do zrozumienia i naśladowania. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację, zainstalować ją i przygotować się do korzystania z funkcji, które oferuje.

Wielu z Was może zastanawiać się nad prywatnością i kontrolą rodzicielską, jaką zapewnia to oprogramowanie. Cóż, nie martw się, ponieważ to oprogramowanie pozwala użytkownikom wybrać uprawnienia dostępu Po wybraniu plików wideo i audio do udostępnienia. Kategorie obejmują: administrator, dzieci i publiczność. W ten sposób nie musisz się martwić, że ktoś inny może zobaczyć lub usłyszeć udostępnione pliki, jeśli tego nie chcesz.

Istnieje również wiele innych funkcji obecnych w”Air Playit”.

Osoba ta nie może oczekiwać, że oprogramowanie do przesyłania strumieniowego wideo będzie miało tak wiele dodatkowych funkcji, które mogą ułatwić życie użytkownikom i zwiększyć wydajność. Jak wspomniano powyżej, użytkownicy nie muszą się martwić o format plików wideo i audio, ponieważ to oprogramowanie jest w stanie konwertować pliki do formatu odpowiedniego dla iDevices. Posiada również samodzielny konwerter, dzięki czemu użytkownicy mogą zarządzać swoimi zadaniami nawet bez połączenia z Internetem.

To oprogramowanie obsługuje również Apple TV-Out i pozwala użytkownikom przesyłać filmy i muzykę do telewizora za pośrednictwem iPhone ‚ a lub iPada. „Air Playit” ma technologię CUDA, która pozwala komputerowi działać płynnie, a oprogramowanie wykonuje swoje funkcje.

Więc to jest to. Dzięki wszystkim wspaniałym funkcjom, jakie ma to jedyne oprogramowanie, Gorąco polecam je wszystkim, którzy chcą przesyłać pliki wideo i audio w najbardziej efektywny sposób. Jeśli pytasz mnie, dam mu ocenę pięć gwiazdek!  Aby przesyłać strumieniowo wideo w dowolnym miejscu, po prostu sprawdź stronę bi, klikając link tutaj Air Playit.